Рестораны Одессы Рестораны Одессы Рестораны Одессы Анонсы событий Каталог ресторанов Рестораны на карте Одессы О сайте 'Рестораны Одессы' Объявления ресторанов Услуги по обслуживанию торжеств Обсуждение ресторанов
 

Контактная информация

.

«Вареники ТУТ»

 

Торгова Марка «Вареники ТУТ» була створена у 2009 році. Не дивлячись на юний вік компанії, ТМ встигла зарекомендувати себе як успішний, прибутковий та оригінальний проект, який здатний створювати конкуренцію навіть тим компаніям, які вже не перший рік є лідерами на ринку України. Це пов’язано з тим, що «Вареники тут» вигідно відрізняються від інших закладів швидкого харчування в Україні. Традиційна любов до вареників в поєднанні з сучасними методами створення закладів громадського харчування синтезуються у цікаву та успішну концепцію.

Якщо визначати сегмент ринку, в якому працює ТМ «Вареники тут», то він розташовується між рестораном та фаст-фудом. Від обидвох сфер було взято найкраще. Від ресторану ми перейняли високу якість страв, а від фаст-фуду – швидкість обслуговування та демократичні ціни.

Основними перевагами ТМ є наступні: використання високоякісних напівфабрикатів власного виробництва; проста та швидка система обслуговування; продуманий, стильний інтер’єр, унікальне освітлення та атмосфера; такі додаткові послуги як: можливість взяти готове замовлення з собою, можливість придбати нашу продукцію в замороженому вигляді («Вареники to go»), WiFi, лояльна цінова політика, широка цільова аудиторія.

На даному етапі свого існування ТМ вже донесла до споживачів сутність своє концепції, та сформувала основні цінності. Але на цьому ми не зупиняємося. Ми завжди вдосконалюємось, шукаємо нові ідеї, адаптуємось до потреб споживачів, усуваємо недоліки, трансформуємо слабкі сторони у сильні.

Успіх ТМ також полягає у концентрації загальної уваги на основному продукті, який ми пропонуємо. Наші клієнти знають чого вони прагнуть та отримують те, за чим вони прийшли, а весь додатковий асортимент вдало підкреслює якість, оригінальність та самобутність основного продукту.

 

Список заведений

Вареничная Вареники ТУТ
Вареничная «Вареники ТУТ»

Адрес: просп. Маршала Жукова 2, ТРЦ "City Center" (Таирова)
Тип: Ресторан, Кафе, Фаст-фуд, Вареничная, Кейтеринг.
Кухня: Украинская.
Wi-Fi: Бесплатный

 
.